Kontakt

POSTADRESS

Hammarby Bandy AB
Box 17116
104 62 STOCKHOLM

 

BESÖKSADRESS

Zinkensdamms Idrottsplats, Ringvägen 16, Stockholm, Södermalm
Fax: 08-428 87 51
E-post: info@hammarbybandy.se

Hammarby Bandy AB bankgiro: 237-0880

Hammarby Bandy AB organisationsnummer: 55 67 45 – 0639

Hammarby Bandy IF organisationsnummer: 80 20 08 – 1967

 

KANSLI

Öppettider: Måndag-Fredag: 09.00-16.00, lunchstängt: 11.15-12.00
Telefontider: Måndag-Fredag 09.00-11.30 och 13.00-16.00.
Telefon: 08-428 87 52

 

Anders Hagbo – VD och Klubbchef
anders.hagbo@hammarbybandy.se
Telefon: 070-354 85 99

 
Anders Nilsson – Försäljning
anders.nilsson@hammarbybandy.se
Telefon: 070-493 10 72

 
Lena Rubin – Försäljning
lena.rubin@hammarbybandy.se
Telefon: 070-946 40 89

 

Stefan Magnusson – Kansli, Evenemang och Säkerhet
stefan.magnusson@hammarbybandy.se
Telefon: 08-428 87 52 mobil: 070-839 70 60

 

Jessica Svensson – Ekonomi
jessica@hammarbybandy.se

 

Brita von Quanten – Medlemsregister

Telefon 08-641 35 92

 

HAMMARBY IF UNGDOMSBANDY

Telefon: 08-428 87 52
Fax: 08-428 87 51

E-post: ungdomsbandy@hammarbybandy.se

HIF Ungdomsbandy har en egen hemsida som du finner under fliken Ungdom

 

WEBBREDAKTION

Johan Modin – Webbredaktör

Stefan Magnusson – Krönikör

Claes-G Bengtsson – Krönikör

Sten Haase – Skribent

Ulf Hansson – Skribent

Stéfan Bertolotti – Fotograf

Roman Mitrofanov – Video/media

 

 

Copyright © 2017 Hammarby Bandy. Alla rättigheter reserverade.

Hammarby IF Bandyförening Box 17116, 104 62 Stockholm info@hammarbybandy.se